• lt
 • en
 • ru
 • de
Printing for ages

Brošiūrų spausdinimas

Brošiūra yra reklaminis spaudinys, skirtas pristatyti tam tikrą verslą, veiklą ar objektą. Brošiūros paprastai skirstomos į bukletus ir lankstinukus. Bukletas yra nedidele knygelė, kuri gali būti klijuojama, segama spiralėmis ar tradicinėmis sąvaržėlėmis. Lankstinukas paprastai yra perlenktas tam tikro formato popieriaus lapas. Populiariausi formatai yra dvigubo lenkimo lankstinukai, trigubo lenkimo lankstinukai, retesni Z formos lenkimo lankstinukai. Lankstymo technologijos leidžia rasti ir gana originalių formų bei sprendimų, todėl lankstinukai yra viena iš populiariausių reklaminių spaudinių formatų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Spausdiname didelius kiekius (offsetine spauda) mūsų kokybiškomis Heidelberg Speedmaster CD102 - 5+LX, MANRoland R700 mašinomis. Dirbame kokybiškai ir sparčiai.

Gauti pasiūlymą
Išsiųsime individualiai Jums paruoštą pasiūlymą
+370 687 43283
Susisiekite,
Mūsų specialistai padės
Jums išsirinkti.
 • 15 metų jau bendradarbiaujame su AB "Spauda", joje spausdinome laikraščius, knygas, dabar spausdiname kalendorius, reklaminius lankstinukus.
  Per visą šį laikotarpį galėjome tik džiaugtis tokiu bendradarbiavimu, nes AB "Spauda" ne tik pateisindavo, bet ir su kaupu įvykdydavo mūsų lūkesčius, įkvėpdama naujiems darbams ir sumanymams.
  Visokeriopos sėkmės Jūsų draugiškam ir šauniam bei jaunatviškam seniausios spaustuvės Lietuvoje
  kolektyvui.

  Su pagarba
  UAB "Patarimų leidyba"

Bendraukime: