• lt
 • en
 • ru
 • de
Printing for ages

Folijavimas

Folijavimas - gamybos technologija, kai tam tikri grafiniai elementai (pavyzdžiui, įmonės logotipas, tam tikri žodžiai ar dizaino elementai) yra padengiami įvairių spalvų metalizuota folija. Folija yra tvirtai prispaudžiama specialia mašina ant spaudinio paviršiaus. AB „Spauda" jau daugybę metų dirba su šia technologija, tad pasiektas tikrai aukštas kokybės lygis. Dirbama su patikima ir kokybiška technika, patyrę specialistai prižiūri visus gamybos procesus. Folijavimo tikslas - padaryti spaudinį išskirtiniu, suteikti jam prabangos. Nors populiariausios folijavimo spalvos yra auksas ir sidabras, galima pasirinkti iš labai plačios spalvų gamos, ir priderinti foliją prie spaudinio dizaino.
1
2
3
4

Gauti pasiūlymą
Išsiųsime individualiai Jums paruoštą pasiūlymą
+370 687 43283
Susisiekite,
Mūsų specialistai padės
Jums išsirinkti.
 • 15 metų jau bendradarbiaujame su AB "Spauda", joje spausdinome laikraščius, knygas, dabar spausdiname kalendorius, reklaminius lankstinukus.
  Per visą šį laikotarpį galėjome tik džiaugtis tokiu bendradarbiavimu, nes AB "Spauda" ne tik pateisindavo, bet ir su kaupu įvykdydavo mūsų lūkesčius, įkvėpdama naujiems darbams ir sumanymams.
  Visokeriopos sėkmės Jūsų draugiškam ir šauniam bei jaunatviškam seniausios spaustuvės Lietuvoje
  kolektyvui.

  Su pagarba
  UAB "Patarimų leidyba"

Bendraukime: